Grano Salis NetworkGrano SalisGranoChatMusicalise-KnihyModlitbyD K DKřesťANtiqC H M IMOSTYNotabeneECHO 
Vítejte na Grano Salis
Hledej
 
Je a svátek má Zbyněk.   Vytvoření registrace
  Článků < 7 dní: 5, článků celkem: 17338, komentáře < 7 dní: 423, komentářů celkem: 461801, adminů: 60, uživatelů: 5348  
Vyzkoušejte
Jednoduché menu

Úvodní stránka

Archiv článků

Protestantské církve

Veřejné modlitby

Zpovědnice

e-Knihovna

e-Knihy pro mobily

Kam na internetu

Soubory ke stažení

Recenze

Diskusní fórum

Tvůj blog

Blogy uživatelů

Ceny Zlatá Perla

Ceny Zlatá Slza

Doporučit známým

Poslat článek


Tip na Vánoční dárek:

Recenze
Obsah
OBJEDNAT


GRANO MUSICALIS

Hudební portál
GRANO MUSICALIS
mp3 zdarma

Velký pátek

Vzkříšení


Pravidla


Kdo je online
Právě je 1261 návštěvník(ů)
a 4 uživatel(ů) online:

Willy
gregorios777
Akuzativ
brusle7

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde

Polemika


Přihlášení

Novinky portálu Notabene
·Selhání pøedstavitelù Jižních baptistù pøi ochranì obìtí sexuálního zneužívání
·Sbor Bratrské jednoty baptistù v Lovosicích vstoupil do likvidace
·Informace z jednání Výkonného výboru BJB dne 10. kvìtna 2022
·JAS 50 let: Adrian Snell, trièko a beatifikace Miloše Šolce
·Online pøenosy ze setkání všech JASákù k 50. výroèí pìveckého sboru JAS
·Prohlášení tajemníka Èeské evangelikální aliance k ruské agresi na Ukrajinì
·Jak se pøipravit na podzimní vlnu?
·Kam se podìly duchovní dary?
·Bratrská jednota baptistù se stala èlenem Èeské eavngelikální aliance
·Patriarcha Kirill v Západu vidí semeništì zla a sní o vizi velkého Ruska

více...

Počítadlo
Zaznamenali jsme
156146875
přístupů od 17. 10. 2001

Kontrasty: Údiv
Vloženo Sobota, 28. leden 2006 @ 13:57:41 CET Vložil: Bolek

Grano Salis poslal jirikrupa

Údiv      Přemýšlím na tímto. Jakub tady říká, že jsem plný nenávisti. Upozorňuje na to, že když jsem popletl Alešovo příjmení z Franc na Franz , tak tak činím "nenávistně". Benjamín zase vysvětluje, že sem píši a dávám články proto, že na svém webu mi to zabírá místo a musel bych za to platit.A tak tam  šetřím, ale tady články posílám. (Kolik jsem jich poslal - kolem deseti? ..ale i kdyby sto?) Benjamín asi neví , že jedna písnička či fotky vydá za x takových článků.

Tím, že sem píšu, tak se prý "vlamuji mezi křesťany" . A měl bych jít radší mezi "své" na Echo. Víte , Jakub vezme mé slovo, překroutí jeho význam, dá mu slzu spolu s některými z Vás . Mnohým ale nepřijde divné, jakým způsobem a v jakém duchu Jakub mluví. Benjamín tady říká takové divné věci jako hotovou věc , ale to dle Vás nejsou výroky na slzy. Ty slzy jsou pro jiné výroky. ......................................................................................................... Jinak bych chtěl navrhnout povzbuzen slovem, že "I já můžu ovlivnit tyto stránky, neboť si je návštěvníci tvoří sami" , jak je napsáno nahoře v úvodních titulcích, aby se do rubriky Co nás pálí k oněm kritikám přidali i odpovědi na ně. Navrhuji tedy, aby se mohly , vezmu-li myšlenku tiskového zákona jako dobrou a objektivní, k oněm kritikám , které jsou tam uvedené, přiložit i reakce na ně. Do stejné rubriky, stejným písmem, na stejné místo. Je to možné? Bude-li na ně existovat obranná odpověd..mohli byste ji tam vložit?


"Údiv" | Přihlásit/Vytvořit účet | 18 komentáře | Search Discussion
Za obsah komentáře zodpovídá jeho autor.

Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrijte se

Re: Údiv (Skóre: 1)
Vložil: JakubV v Sobota, 28. leden 2006 @ 18:13:52 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
Nic jsi nepopletl, děláš to schválně a opakovaně. Základním projevem slušnosti a úcty k člověku je správně napsat jeho jméno. Pokud se jednou stane chyba, dá se to pochopit. Dělá-li to někdo soustavně ač je na to několikrát upozorněn, pak je to schválnost, zlý úmysl a snaha ho ponížit. Jsi pedagog, který učí mladé lidi ve škole, nepředpokládám tedy u tebe ani negramotnost ani nízké mentální dispozice. Nejsi-li schopen napsat správně i přes upozornění jméno svého oponenta, a není-li to nenávistný šleh, pak to musí být z opravdové a upřímné lásky. Ohrazuji se také proti lži a pomluvě, kterou jsi o mě napsal. Nikdy jsem netvrdil, že jsi plný nenávisti, ale napsal jsem doslova toto: Aleše France (nikoliv Franze, jak nenávistně komolíš jeho jméno) - viz Re: Upřesnění Od JakubV. Tato poznámka se vztahuje pouze ke komolení tohoto jména a byla náležitě doložena v tomto komentáři.To, jakým způsobem vezmeš mé slovo a překroutíš jeho význam, jistě mnohým přijde divné, jakým způsobem a v jakém duchu mluvíš. Zde jsou tvoje komoleniny, které jsi "náhodou" popletl, tak jak jsem je při letmém hledání na Granu našel: článek Rick Joiner a jeho vidění -Je to opravdu od ďábla II + ''očima Aleše Franze'' - xvejvodam tě upozornil, že se jmenuje Franc, což jsi tehdy uznal. komentáře: Re: Portále , ... naslouchej please! Re: Portále , ... naslouchej please! (Skóre: 1)
Od jirikrupa v Pátek, 20. květen 2005 v 22:03:54 CEST
(
O uživateli | Poslat zprávu) ....... Alfa evangelium bez pokání třeba Aleš Franz falešný učitel...   Re: Portále , ... naslouchej please! (Skóre: 1)
Od jirikrupa v Pondělí, 16. květen 2005 v 09:24:34 CEST
(
O uživateli | Poslat zprávu) Řekněme, že by např. Aleš Franz dostal zlatou Slzu Re: Přoč je svoboda všech vyjadřovat se ke všemu a ke všem nebiblická
  Re: Přoč je svoboda všech vyjadřovat se ke všemu a ke všem nebiblická (Skóre: 1)
Od jirikrupa v Neděle, 22. květen 2005 v 21:38:40 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu) ....je tam polemika s Alešem Francem ,,,,,, .... i statě Aleše Franze....
  Re: Charismatická mentalita aneb jednota jako osmá svátost
  Re: Charismatická mentalita aneb jednota jako osmá svátost (Skóre: 1)
Od jirikrupa v Pondělí, 30. květen 2005 v 15:25:58 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu) ...jsem mluvil konkrétně ve studiích Aleš Franze,..... Re: Charismatická mentalita aneb jednota jako osmá svátost   Re: Charismatická mentalita aneb jednota jako osmá svátost (Skóre: 1)
Od jirikrupa v Úterý, 31. květen 2005 v 21:00:18 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu) ...což je u Aleše Franze...



Re: Údiv (Skóre: 1)
Vložil: JakubV v Sobota, 28. leden 2006 @ 18:40:17 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
Cítím také potřebu zastat se Benjamina, jehož slova, jak jsem si nyní ověřil, jsi také překroutil a dal jim nesrovnatelně tvrdší akcent. Benjamin napsal doslova:
Zajímavé. Když tak miluješ Hnutí víry, Pensacolu a Alfu, tak proč neplníš svými články stránky portálu ECHO, který je taky projektem GRANO SALIS NETWORK jako tento portál. Ovšem je určen právě pro charismatiky, stoupence Hnutí víry nebo Triumfální církve. V upoutávkách na úvodní stránce máš 100% článků, které chceš prosadit tady. Portál ECHO je také svobodný a nezávislý. Jako charismatik si v něm budeš libovat.

Jsem zvědav, co budeš dělat, ozve-li se nějaký necharismatik s tím, že tam jsou věci, které jsou lživě vydávány za projevy Ducha svatého a pomlouvají křesťanskou víru tím, že jí přisuzují věci, které min. 99% křesťanů nedělá.. Doufám, že se stejně urputně zasadíš o to, aby byly ty procharismatický články a odkazy z úvodní stránky Echa staženy. Jinak bys pro svůj dvojí metr zůstal pro většinu křesťanů jen tragikomickou postavičkou, která se vlamuje mezi normání křesťany a nutí je akceptovat vlastní názory.

V kontrastu s tím je tvoje interpretace neuvěřitelně dezinformační: Tím, že sem píšu, tak se prý "vlamuji mezi křesťany" . A měl bych jít radší mezi "své" na Echo.
1. Neposílá tě na Echo, ale ptá se, proč nejsi na Echu aktivní, když miluješ hnutí víry, Pensacolu a Alfu. Kolik jsi na Echu zveřejnil článků?
2. Netvrdí, že když sem píšeš, že se "vlamuješ mezi křesťany", ale doufá, že se stejně urputně zasadíš o to, aby byly ty procharismatický články a odkazy z úvodní stránky Echa staženy. Jinak bys...- jedná se o podmiňovací způsob, který nejprve předpokládá určité jednání, které by podmínilo důsledek.
Jako učiteli bych ti ovšem takové triviality snad ani neměl připomínat...  Spíše předpokládám, že jde o sofistikovaný propagandistický tah.
 



Odpověď Jakubovi 1 (Skóre: 1)
Vložil: jirikrupa v Pondělí, 30. leden 2006 @ 09:14:23 CET
(O uživateli | Poslat zprávu) http://www.joelnet.cz
Tato odpově je napsaná i výše, ale nějak tam zapadla, až se pomalu ztrácí tak ji vyjímečně vkládám takto:

Že jsem x krát přepsal jméno respektive příjmení Alešovo, to je jasné. To že to je z nenávisti, to do toho vkládáš ty.

Uznávám, že bych měl na ta jména více dbát a je to prostě špatně z mé strany, že se tak několikrát stalo, ale

"Nic jsi nepopletl, děláš to schválně a opakovaně" ..to nemohu přijmout.

Přijmout bych mohl to druhé

"Základním projevem slušnosti a úcty k člověku je správně napsat jeho jméno."

Z toho bych se mohl dokonce poučit. To tedy přijímám. Ale to první, nezlob se, ale ..to je hloupost.

Skoro to ani nestojí za reakci, ale přesto reaguji .

Věřím, že Bůh má k nám lásku bez podmínek, a že v ní máme chodit.

To druhé kdy říkáš:

"Ohrazuji se také proti lži a pomluvě, kterou jsi o mě napsal. Nikdy jsem netvrdil , že jsi plný nenávisti, ale napsal jsem doslova toto: Aleše France (nikoliv Franze, jak nenávistně komolíš jeho jméno) Tato poznámka se vztahuje pouze ke komolení tohoto jména a byla náležitě doložena v tomto komentáři ..."

Vycházel jsem spíše z jiného Tvého slova byť toto Tebou uvedené to jaksi dokreslovalo.

(upozorňuji tedy na něj, jak jsi mne vlastně požádal a vyzval v rozhovoru s xvejvodam v dikuzi pod tímto článkem )

Ale neříkám to vyčítavě, nebo jako že Ti to chci "omlátit" o hlavu, jen to prostě ukazuji, abys viděl, z čeho jsem tomu tak porozuměl a kdybys tomu porozuměl i Ty, byl bych rád.

Je pravda, že to vzbuzuje můj údiv, jak jsem psal výše..údiv..já tomu prostě nerozumím, že to tak o mně píšeš a připadne mi to vyloženě "ulítlý", promiň to slovo.

" Pozoruji tě Jiří Krupo na tomto portálu i na tvém náboženském blogu dost dlouho a došel jsem k závěru, že jsi to ty, kdo si tady hraje se lží.

Příčinou je tvoje neskrývaná a zřetelná nenávist ke všem, kdo mají jiný názor na některé bludné charismatické praktiky, v jejichž jsi zajetí; potažmo tedy i k tomuto portálu. Omlouvá tě tvoje zaslepenost a neschopnost si představit jiný život, než život ve strachu před lidskou autoritou, v cenzuře a autocenzuře a i v jisté míře vnitřní emigrace z reálného života.

Pokud to v klidu zvážíš, uvidíš, že Tvá poznámka o mé nenávisti se nevázala jen ke "komolení Alešova jména", jak uvádíš výše, ale máš zde celé své slovo, kterým mne jaksi hodnotíš.

A odhalil jsi "příčinu" mého psaní sem na tento portál ...nenávist. Má příčina je ale, jak to vidím já,právě z opačného konce.

Pokoj



Re: Údiv (Skóre: 1)
Vložil: Olin v Pondělí, 30. leden 2006 @ 14:41:15 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
Prosímtě, Jiří, urychleně se přestaň všemu divit!

Každý, kdo si chce přečíst něco o nenávistných výpadech, měl by si ze seznamu vylovit diskusní příspěvky JakubaV za poslední řekněme rok!

Sbírka výroků tohoto "pana Hyda" dokládá, co vše může být k nalezení hluboko v srdci křesťanů.

Olin



Stránka vygenerována za: 0.26 sekundy